S

Sesja wizerunkowa Eweliny łączy w sobie kobiecość i elegancję, wszystko to co charakterystyczne dla Eweliny-tatuażystki i linergistki.

Jak wygląda sesja wizerunkowa/marki osobistej? Po pierwsze ja zawsze stawiam na oryginalność. To ma być wyjątkowy obraz Ciebie bo to Ty tworzysz swoją markę osobistą i chcesz wyróżniać się pośród pozostałych firm. Nie ma przecież drugiej takiej samej osoby jak Ty i dobrze by zdjęcia wizerunkowe o tym mówiły, by pokazywały unikatowość marki i Twoje charakterystyczne cechy.

Przed sesją zawsze tworzę moodboard byśmy mogły zobaczyć czy nasza wizja jest podobna i by stworzyć spójne obrazy. To jednak tylko inspiracje. Najważniejsza jest sama sesja i wspólna praca. Miejsce na kreatywność i spontaniczność to podstawa w mojej pracy. Konsultujemy również stylizacje i wszystkie pozostałe elementy potrzebne by zrobić dobre zdjęcia.

Sesja może odbyć się w moim Światłoczułym Studiu ale możemy się również spotkać w miejscu, które będzie idealnie oddawało Twoją markę osobistą. Mogą to być ciekawe budynki, elewacje, kawiarnie lub inne przestrzenie. Wszystko jest zawsze dopasowane indywidualnie do Ciebie.

Ale ale zapraszam Cię w końcu na zdjęcia Eweliny , która pracuje nie tylko w Karma Tattoo ale również wyjazdowe sesje w całej Europie.

Makijaż: niezawodna Marta Morawiecka

sesja wizerunkowa opole

sesje kobiece opole
CLOSE MENU