K

Kameralny ślub i przyjęcie w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół w przepięknym Art Hotel we Wrocławiu.

Chyba każdy, kto nie lubi ogromnych przyjęć marzyłby o właśnie takim intymnym ślubie. Iwona i Krzyś mimo, iż na co dzień nie mieszkają we Wrocławiu postanowili właśnie tu powiedzieć sobie „tak”. Mają 2 synów, podarowali sobie jednak dużo spokoju i czasu tylko we dwójkę. Dzięki temu mogli spędzić ten ranek bez pośpiechu, skupieni na sobie i tym ważnym dniu. Mogłam też uwiecznić na spokojnie ich przygotowania, które zawsze zajmują ważną część całego reportażu. Iwonie i Krzysiowi również na tym zależało. Tak to jest gdy fotografuje się dwójkę innych fotografów 😉 Wiemy, jak ważna jest atmosfera i odpowiednie warunki do zdjęć. Na chwilę przed przyjazdem rodziny udało nam się nawet zrobić przepiękne wspólne portrety w wyjątkowym wnętrzu tego hotelu.

Ja zawsze lubię przyjechać wcześniej na miejsce przygotowań, do domu panny młodej lub do hotelu i złapać na spokojnie atmosferę miejsca, sfotografować detale i zajadając swoją zupę z termosu poczekać na pannę młodą 😉


Wracając jednak do naszej pary, musicie się zgodzić, że stylizacja tych dwojga była idealna. Wszystko do siebie pasowało a bukiet Iwony nadał całości wyjątkowego charakteru.


Miejsce przyjęcia: Art Hotel
Makijaż: Agnieszka Twardziszewska Makeup
Kwiaty: Decoki
Włosy: Fryzury-Olena Ruban

CLOSE MENU