DAILY STORIES

Sesja zakochanych Iza & Łukasz

25 kwietnia 2018 / Miłość
OPEN

Przyjaźń z Izką to przykład tego, że Internet oferuje nam też wiele dobrego. Znajomość wirtualna przerodziła się w czaty, później w rozmowy telefoniczne i w końcu w spotkania w realu. Byłoby ich z pewnością więcej ale niestety dzieli nas aż 400 km. Sesja jest częścią wspaniałego weekendu, jaki razem spędziłyśmy. W końcu miałam okazję poznać całą rodzinę wraz z Łukaszem, i przygarniętymi futrami czyli dachowcem Mańkiem i przecudownym Migdałkiem. Ten ostatni bez dwóch zdań, musiał być na sesji. Zobaczcie jak pięknie zgrał się z pozostałymi towarzyszami.
Powtarzam to jak mantrę ale mam ogromne szczęście do ludzi. Spotykam tylko samych przesympatycznych, interesujących i pełnych pasji oraz humoru. Zostają ze mną na dłużej, mimo dzielących nas czasem oceanów lub tysięcy kilometrów. Cieszę się z tej Czwórki, która dołączyła do mojej ferajny 😉

A teraz przygotujcie się na duuuużą ilość zdjęć. Nie potrafiłam się po prostu pohamować. Sesja miała być naturalna, pełna emocji i uśmiechów. Oceńcie sami czy cel został osiągnięty.

 

Ps Dla mnie idealnym opisem tej sesji zdjęciowej będzie fragment wiersza ” Bądź przy mnie blisko” Haliny Poświatowskiej, którą obydwie z Izą bardzo lubimy i Jej właśnie utkwił w pamięci: „mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych, dwóch promieni wszechświata”. Piękny, prawda?

 

 

fotografia opole

fotografia pelna emocji

milosc do czworonoga

sesja plenerowa

fotograf ślubny opole

fotografia portretowa opole

sesja zdjeciowa opole

slub 2018

zdjecia lifestylowe

freelensing

piekne sesje zdjeciowe opole

sesje narzeczenskie opole

sesje narzeczenskie opole

wyjatkowa fotografia opole

sesja narzeczenska opole

naturalna fotografia opole

fotografia pelna emocji

slub 2019

slub 2019

sesja par opole

sesja lifestylowa bydgoszcz

sesja lifestylowa

spacer po lesie

sesje nzrzeczenskie bydgoszcz

sesja zdjeciowa opolskie

fotografia naturalna

najlepszy fotograf opole

fotograf slubny opole

detale sesja slubna

sesje narzeczenskie bydgoszcz

czworonogi sesja zdjeciowa

sesje z czworonogiem

sesje zakochanych

sesje pelne emocji opole

slub boho

wyjatkoa fotografia opole

wyjatkowe sesje zdjeciowe opole

fotograf opole 2018

portret kobiety wiosna

Sesja portretowa Aneta

1 marca 2018 / Portraits
OPEN

Anetę widzieliście już wcześniej na moich zdjęciach. Ty razem zrobiłyśmy sesję we wnętrzu, które nadało jej zupełnie inny ton niż miała plenerowa. Uwielbiam w Anecie jej aksamitny, pełen spokoju głos i oczy. A co Wy lubicie w sobie? Potraficie wymienić te elementy od razu czy musicie dłużej pomyśleć? Nie ograniczajcie się do jednej, znajdźcie dziś pięć rzeczy, które kochacie w sobie.

Dobrego dnia 🙂

 

ps co powiecie na same czarno-białe zdjęcia tym razem?

 

sesja kobieca opole sesja portretowa opole sesja buduarowa opole sesja zmysłowa opole sesja zmyslowa opole sesja portretowa opole zdjecia kobiece opole sesja buduarowa opole

 

 

 

 

Zmysłowa sesja Natalia

26 lutego 2018 / Portraits
OPEN

Gdy zobaczyłam Natalię z walizką i kilkunastoma wieszakami w dłoni szukającą windy w hotelu… byłam w raju! 😉 Uwielbiam gdy ktoś ekscytuje się sesją fotograficzną na równi ze mną. Sesja to nie tylko same zdjęcia, to również wyjątkowe doświadczenie. Piękna fryzura i makijaż wprawiają nas w odpowiedni nastrój a koronki, cekiny, tiule lub skórzane ubranie dopełniają. Wszystko po to, by w zabieganej codzienności pomyśleć o sobie, zatrzymać się choć na chwilę, wydobyć swoje kobiece piękno i zatrzymać je na zawsze. Dla siebie. Bezcenna będzie chwila, gdy po wielu latach, z kubkiem ciepłej herbaty w ręku, w wygodnym fotelu, przeglądać będziemy album z naszymi pięknymi portretami lub aktami z młodości.

 

Bardzo dziękuję hotelowi Szara Villa za udostępnienie pokoju do sesji.

 

 

 

 

sesja zmyslowa

sesja portretowa kobieta my life my way fotografia kobieca zmyslowe zdjecia sesja kobieca sesja sensualna zmyslowe zdjecia kobieca sesja portretowa fotografia kobieca fotografia zmyslowa portret kobiecy zmyslowe zdjecia kobieta zmyslowo piekna kobieta piekne plecy zmysłowa sesja fotograficzna kobieta w czerwieni sensualnie sesja kobieca

Sesja portretowa Magda

5 stycznia 2018 / Portret
OPEN

Zmysłowa sesja portretowa

Madzię znam od niedawna ale od razu wpadła mi w oko 😉 Szybko okazało się, że mamy bardzo dużo wspólnego i świetnie nam się rozmawia. Czekałyśmy z sesją kilka tygodni by móc ją zrobić z jej nowym wymarzonym tatuażem.

Tatuaż: Jak kura pazurem – pracownia tatuażu

 

kobieta sensualnie sesja portretowa kobieca opole kobieca sesja portretowa sesja portretowa kobieca sesja kobieta z tatuazem portret kobiety portret pieknej kobiety sesja kobieca kobieta sensualnie piekna kobieta kobieta sensualnie kobieca sesja sesnualna kobieta w czerwieni kobieta glamour sesja glamour sesja glamour

 

 

CLOSE MENU