DAILY STORIES

Plener ślubny na Zamku Moszna Mariola i Tomek

3 kwietnia 2020 / Ślub
OPEN

Ślub Marioli i Tomka odbył się w kwietniu, plener chcieliśmy mieć jednak w kwitnących kwiatach. Rozważaliśmy różne ogrody botaniczne na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, ostatecznie po wzięciu pod uwagę wszystkich za i przeciw stanęło na plenerze przy zamku w Mosznej. Ilość pozostałych par ślubnych nie była zatrważająca, nie musieliśmy więc lawirować pomiędzy nimi i mocno zmieniać planów. Park jest ogromny, ma masę urokliwych zakątków, które najpiękniejsze są właśnie podczas czasu kwitnienia rododendronów.

Co myślicie o pomyśle zalegalizowania swojej miłości po 20 latach bycia razem? Czyż to nie jest jedna z najbardziej romantycznych rzeczy jakie można zrobić dla siebie w długoletnim związku? Po wszystkich upadkach i wzlotach, po wielu wspaniałych wspólnych latach, mając cudowną nastoletnią córkę, gdy inni się rozwodzą, tych dwoje postanawia ślubować sobie dozgonną miłość. Mocno mnie wzruszają takie decyzje.


plener slubny moszna
fotograf slubny
plener w mosznej
fotograf slubny opole
plener slubny moszna
plener slubny w mosznej
fotografia slubna opole
plener slubny moszna
plener slubny w mosznej
rododendrony w mosznej
fotograf slubny opole
plener slubny na zamku moszna
plener slubny na zamku moszna
fotograf slubny
fotograf slubny opole
plener slubny opole
fotograf slubny opole
footgraf slubny opole
fotograf opole
fotograf opole
fotograf opole
bizuteria slubna
fotograf slubny opole
fotograf opole
fotograf slubny opole
plener slubny opole
fotograf slubny opole

Fotografia kobieca Opole, Zmysłowa sesja

1 kwietnia 2020 / Zmysłowo
OPEN

Dziś chciałabym Wam pokazać kilka ujęć z sesji kobiecej Magdy. To tylko mały procent, reszta zostaje dla niej…

Sesje kobiece są mi najbliższe i mają w sobie niesamowitą moc. Po każdej z nich wracam nabuzowana i nakręcona tym błyskiem w oku, który widzę u kobiet już na samym finiszu i tym jak zmieniają się podczas sesji. Dopełnieniem tego są reakcje jakie towarzyszą im gdy oglądają siebie na zdjęciach i gdy odbierają paczkę ode mnie. Ten rodzaj fotografii jest czymś co wykracza poza jej zwykłą definicję.  To coś co robię nie tylko by stworzyć ładne kadry czy pokazać piękno zewnętrzne. To jest swego rodzaju medium poprzez, które chcę pokazać wszystkim kobietom co w nich drzemie, jak zmienne potrafią być i jaką moc w sobie mają. Jak wyjątkowe są. Każda z nas przecież jest. Wydawać by się mogło, że to bardzo powierzchowne traktowanie tematu, bo robię to fotografując zewnętrze ale jest wręcz przeciwnie, bo pokazując kobietę z innej perspektywy niż ta codzienna i w trochę innym wcieleniu uświadamiam jej, że to czego nie akceptuje bądź nie lubi wcale takie nie jest i że może wyglądać oraz czuć się jak prawdziwa bogini.

Wow, mocno patetycznie się zrobiło… ale dla mnie fotografia to jednak swego rodzaju misja 😉

 

 

sesje kobiece wroclaw
sesje zmyslowe wroclaw
fotograf wroclaw
sesje buduarowe wroclaw
sesje kobiece wroclaw
sesje zmyslowe wroclaw

Bałtyk sesja rodzinna

28 marca 2020 / RODZINA
OPEN


Dziś zabieram Was nad polskie morze. Po dwóch tygodniach siedzenia w domu i braku swobody dobrze jest przypomnieć sobie ten cudownie lekki wakacyjny nastrój. Morska bryza, niesforne kosmyki na twarzy, miękki piach pod stopami i słońce głaszczące naszą skórę… Ach..

W ubiegłym roku miałam okazję fotografować również innych fotografów. Ta sesja rodzinna nad morzem to totalny spontan. Jarek zobaczył mój post na Facebooku informujący o wyjeździe i chęci zrobienia zdjęć nad Bałtykiem. I 2 dni później zapakował rodzinę i przygnał do mnie z Kaszub, ryzykując trochę, że przejedzie te 120 km na darmo, bo prognoza nie była optymistyczna.

Jak widać jednak, wszystko wyszło idealnie. Uwielbiam te zdjęcia, nie tylko za piękne światło i miejsce w którym byliśmy ale głównie za to jak dobrze udało mi się pokazać bliskość tych trojga. Na każdej sesji staram się stworzyć odpowiednią przestrzeń na bycie sobą ale tutaj to nie tylko moja zasługa. Zobaczcie jak Jasiek pozował 😉 Tak na poważnie jednak, wiem, że się powtarzam, ale ważne jest również to na ile podczas sesji otworzy się przede mną para. Jarek i Paulina nie wstydzili się patrzeć czule na siebie i być blisko…

A propos bycia blisko… niedługo wspólnie pokonamy koronawirusa naszą wytrwałością i znów będziemy cieszyć się obecnością tych, za którymi tęsknimy najbardziej, swobodą i wyjazdami. To co możemy robić w tej chwili oprócz trzymania się z dala od skupisk ludzi to projektowanie pięknej przyszłości, szczęśliwych chwil podczas wspólnych wakacji i spotkań z bliskimi. Nasze myśli i pozytywne nastawienie mają moc!

PS Przygotujcie się na sporą ilość zdjęć. Nie mogłam się w tym wypadku zdecydować jedynie na rozsądną ilość 😉

baltyk
wakacje z psem
matka i syn portret
sesja niemowleca
niemowle sesja
sesja rodzinna
tata i syn
sesja rodzinna nad baltykiem
sesja rodzinna nad morzem
slomkowy kapelusz
fotografia rodzinna leba
sesje rodzinne leba
sesje rodzinne baltyk
wakacje baltyk
rodzinne wakacje nad morzem
sesje portretowe leba
sesje plenerowe nad morzem
sesje rodzinne nad morzem
sesje rodzinne baltyk
sesje nad morzem
sesje rodzinne nad morzem
fotograf leba
wakacje nad baltykiem
wakacje nad morzem
debina
wakacje nad baltykiem
wakacje w lebie
wakacje rodzinne baltyk
wakacje nad morzem
sesja rodzinna lifestyle leba
fotograf leba
sesja na plazy
sesje rodzinne nad morzem
fotografia rodzinna wybrzeze
sesje rodzinne lifestyle leba
rodzinna sesja nad morzem
sesje lifestyle nad morzem
sesja na plazy
sesja kobieca lebaOpole sesja ciążowa Marioli i Kamila

10 lutego 2020 / Oczekując
OPEN

To było nasze drugie wspólne spotkanie. Niecały rok wcześniej fotografowałam ślub Marioli i Kamila na Śląsku a kilka dni później jeden z moich ulubionych plenerów ślubnych nad jeziorem turawskim . To dla mnie zawsze ogromna przyjemność móc sfotografować moje ślubne pary oczekujące swojego pierwszego dziecka. Oglądam później zdjęcia tych maluchów z niesamowitym wzruszeniem.

Tym razem zdjęcia zrobiliśmy w małym lasku brzozowym. Bardzo lubię to miejsce bo zachodzące słońce pięknie przebija się pomiędzy drzewami.

Gdy planujemy sesje ciążowe z kobietami zawsze staram się im przypominać, że najlepiej zrobić je do końca siódmego miesiąca. Później nie każda z nas czuje się już dobrze, czasem jesteśmy opuchnięte, nie wspominając już o możliwości przedwczesnego porodu 😉 Mariola mimo, że zdecydowała się praktycznie pod koniec ciąży wyglądała zjawiskowo! Myślę, że jej ubiór wpasował się doskonale w otoczenie. Dopasowana do figury sukienka ciążowa idealnie podkreślała brzuszek. Bardzo lubię gdy pary dobierają świadomie swój strój. Nie mam tu na myśli przebierania się, zakładania takiej stylizacji, która nie ma nic wspólnego z naszym stylem lub poczuciem estetyki i powoduje czasem, że nie czujemy się sobą. Raczej chodzi mi o dbałość o dopasowanie ubioru do miejsca sesji, jej klimatu i spójność pomiędzy parą lub wszystkimi członkami rodziny. Pamiętajmy po prostu, że to co zakładamy na sesję w znacznym stopniu determinuje jej ostateczny charakter.

Wróćmy jednak do ciepłego czerwcowego wieczoru, pięknego światła i przesympatycznej dwójki ludzi. Przyznajcie sami, że sesje ciążowe w plenerze mają swój niepowtarzalny urok i klimat (może za wyjątkiem komarów, które musiałam usuwać później na zdjęciach z Kamila czoła…)

sesje ciazowe opole
sesje ciazowe opole
sesje ciazowe opole
fotografia ciazowa wroclaw
sesje ciazowe wroclaw
sesje ciazowe w plenerze
fotografia ciazowa wroclaw
sesje ciazowe opole
sesje ciazowe opole
sesje ciazowe plenerowe
sesje ciazowe plener
sesje ciazowe w plenerze opole
sesje ciazowe w plenerze


CLOSE MENU