Sesja rocznej Sonii wraz z rodziną

Sesja rocznej Soni to prezent od matki chrzestnej. Dała jej jedną z najcenniejszych rzeczy. Zatrzymane na kadrach wspólne chwile wraz z rodziną. Coś co będzie z nią na zawsze. Powiało patosem ale nic nie poradzę, że tym właśnie jest dla mnie fotografia. Za każdym razem gdy biorę do ręki zdjęcie przenoszę się w przeszłość do tamtej chwili, do wszystkiego co z nią związane. Zapachy, emocje, śmiech lub płacz. Właśnie dlatego zaczęłam fotografować, by móc wracać do tego co minęło już bezpowrotnie. Po drodze pojawiły się również inne motywy ale ten jest zawsze na pierwszym miejscu. Wiem, że nie jestem zbyt oryginalna ale wierzcie mi, ja potrafię spędzić kilka dobrych godzin nad jednym zdjęciem zanurzona na nowo w dniu, w którym zdjęcie było zrobione.

Dobrze, teraz mogę już zaprosić Was do oglądania zdjęć 🙂 Mieliśmy dwa podejścia do zdjęć bo za pierwszym razem przerwała nam burza.

 

sesja roczkowa portret chlopca zdjecie dziewczynki ojciec z corka rodzina zdjecie fotograf rodzinny opole sesja rodzinna opole portret dziecka sesja lifestylowa portret rodzinny sesja fotograficzna rodzinna sesja zdjeciowa portret chlopca fotograf dzieciecy sesja lifestylowa opole sesja rodzinna wroclaw sesja niepozowana opole fotograf rodzinny opole sesja lifestylowa wroclaw rodzinne zdjecia sesja rodzinna roczek sesja sesja na lonie natury wyluzowane zdjecia rodzinna sesja lifestylowa portret rodzinny zdjecia rodzinne sesja rodzinna wroclaw sesja w parku sesja roczkowa sesja rodzinna w parku rodzina dziewczynka zdjecia rodzinny portret szalone zdjecia rodzinne sonia sesja rodzina razem tata i mama sesja lifestylowa fotograf lifestylowy opole dziecko rodzenstwo portret rodzenstwo zdjecie

 

 

 

 

CLOSE MENU