T

Tym razem chciałabym Wam pokazać stylizowaną sesję ślubną we wnętrzu. To nasze wspólne nawiązanie z Magdą z Dolina Kwiatów do sesji z Sabiną i Tadziem, której motywem przewodnim również był kolor czerwony. Zależało nam by stworzyć coś pod prąd, odrobinkę bardziej nastrojowego niż pozostałe stylizacje ślubne. Zazwyczaj większość z nas wybiera bezpieczniejszą jasną tonację, lub białą klasykę ale czyż czarny nie jest równie piękny? 😉 Oczywiście najważniejsze by iść za głosem serca, w szczególności podczas tego wymarzonego i długo planowanego wydarzenia jakim jest ślub. Fajnie jest zrobić coś po swojemu, zaznaczyć swoją osobowość lub styl, prawda? To mogą być buty, suknia lub ślubne dodatki jak bukiet, wystrój sali czy chociażby tort.

Poprosiłyśmy o współpracę same cudne osoby. Przepiękną papeterię ślubną własną kaligrafią wykonała dla nas Sabina z White Letters, z którą już współpracowałam przy moim logo i która przygotowuje dla mnie niebanalne vouchery na sesje fotograficzne. Kalina z Baba z Cukrem przygotowała wspaniały tort a Madzia go oczywiście przybrała kwiatami. Krzesła i niektóre elementy stylizacji zapewniła nam APP Wypożyczalnia Dekoracji z Bydgoszczy. Dziękujemy również Wojtkowi z agencji ślubnej Sekrety Przyjęć za współpracę. Całą sesję mogłyśmy zrealizować dzięki uprzejmości właścicieli restauracji Del Villaggio w Izbicku.

Jak Wam się podoba taka kolorystyka? A kwiaty? Są obłędne, prawda? Madzia zadbała o każdy szczegół. Dziękuję Ci ogromnie za ten wspólny projekt 🙂

florystyka opole
florystka opole
florystyka opole
dekoracja sali opole
czarno-zloty slub
dekoracje slubne opole
tort slubny
dekoratorka slubna opole
czarno zlote dekoracje slubne
papeteria slubna
zaproszenia slubne opole
zaproszenia na slub
kaligrafia slubna
piekny slub wystroj
CLOSE MENU